Duyurular

...

Dr. Mehmet CİNGÖZ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığını Ziyaret Etti.

 

Genel Sekreter Vekili Dr. Mehmet CİNGÖZ, Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman ÇAĞLAR ile birlikte İdari Mali İşler Daire Başkanlığı hizmet birimlerini yerinde ziyaret etti.

Ziyaretler Daire Başkanı Tülay DURAN refakatinde gerçekleştirildi.

Dr. Mehmet CİNGÖZ ilk önce İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Birimlerinden Rektörlük Şoförler Odasını ziyaret etti. Ulaştırma Şube Müdürü Muzaffer YILMAZ araç parkı hakkında genel bilgileri arz etti. En eski model aracımızın 1989 model, en yeni aracımızın ise 2008 model olduğunu ifade eden YILMAZ, araçlarımızın eskimesi nedeniyle yakıt ve tamirat masraflarının ciddi boyutlara geldiğini ifade etti.

 Dr. CİNGÖZ önümüzdeki bütçe dönemlerinde Cumhurbaşkanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı nezdinde girişimlerde bulunarak, Üniversitemize yeni araç için bütçe tahsis edilmesini sağlamaya yönelik girişimlerde bulunulacağını belirtti.

 

                                      

 Daha sonra Mithat Özsan Amfisine geçen Dr.CİNGÖZ burada tadilatı yeni biten amfiyi inceledi. Ziyaret esnasında Yapı İşleri Daire Başkanı Suat SARI Amfiye davet edilerek, geçici kabul aşamasına gelen onarım işinde görülen eksiklikler kendisine hatırlatılarak, müteahhit kaynaklı eksikliklerin müteahhite tamamlattırılması, ihale kapsamında olmayan sonradan ortaya çıkan eksiklikler için ise bir an önce yeni süreçlerle eksikliklerin tamamlanmasının sağlanması talimatını verdi.

 

 

 

Mithat Özsan Amfisinden sonra Kuzey Çarşı Kompleksine geçen Dr.CİNGÖZ burada Taşınmaz Yönetim Şube Müdür V. Mehmet KUNT’dan kompleks hakkında bilgi aldı. Kuzey Çarşının bir an önce daha aktif bir yaşam alanına dönüşmesini sağlamaya yönelik çalışmaların Üst Yönetim ile koordineli olarak yapılmasına karar verildi.